Board & Committee Appointments Expiring 5/31/19 – BY COMM

BY BOARD/COMMTITEE NAME

BOARD/COMMITTEE NAME LAST NAME FIRST NAME
Aging, Council on Gentile Carmine
Aging, Council on Ryan John
Aging, Council on Tabloski Patricia
Agricultural Commission Duggan Pamela
Agricultural Commission Hodder Karen
Board of Appeals Gossels Jonathan
Board of Appeals Klofft Jeffrey
Board of Appeals Riordan John
Board of Appeals Stevenson Benjamin
Bruce Freeman Rail Trail Design Task Force Drobinski John
Bruce Freeman Rail Trail Design Task Force Russo Charles
Bruce Freeman Rail Trail Design Task Force Schless Robert
Bruce Freeman Rail Trail Design Task Force Sievers LeRoy
Bruce Freeman Rail Trail Design Task Force Szwarc Lana
Capital Improvement Advisory Committee Abrams Susan
Capital Improvement Advisory Committee Gossels Jamie
Capital Improvement Advisory Committee Travers Thomas
Conservation Commission Rogers Kathleen
Constable Pickett William
Earth Removal Board Klofft Jeffrey
Earth Removal Board Patch Jonathan
Earth Removal Board Stevenson Benjamin
Energy & Sustainability Committee Alwan Rami
Energy & Sustainability Committee Cummings James
Historical Commission Johnson Bill
Land Acquisition Review Committee Barach Matthew
Land Acquisition Review Committee Hardenbergh Jan
Land Acquisition Review Committee Morely Christopher
Permanent Building Committee Jones Elaine
Permanent Building Committee Sziabowski Joseph
Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com. Farrell Beth
Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com. Goodrich Rachel
Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com. Gordenstein Deborah
Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com. Halsey Heather
Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com. Marotta Connie
Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com. Newman Kathy
Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com. Roopenian Kirsten
Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee Berry Susan
Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee Brown Patricia
Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee Carty Daniel
Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee Kouchakdjian Lisa
Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee Matthews Kevin
Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee Nam Jean
Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee Travers Thomas
SuAsCo River Stewardship Council Drobinski John
SuAsCo River Stewardship Council Slugg Anne
Sudbury Access Corporation Fayad Donna
Sudbury Transportation Committee Carty Daniel
Sudbury Transportation Committee Gentile Carmine
Sudbury Transportation Committee Sapienza Alice

Email this Post
Content Shortlink
Back to Selectmen's Office