Board & Committee Appointments Expiring 5/31/19 – BY MEMBER

BY MEMBER NAME

LAST NAME FIRST NAME BOARD/COMMITTEE NAME
Abrams Susan Capital Improvement Advisory Committee
Alwan Rami Energy & Sustainability Committee
Barach Matthew Land Acquisition Review Committee
Berry Susan Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee
Brown Patricia Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee
Carty Daniel Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee
Carty Daniel Sudbury Transportation Committee
Cummings James Energy & Sustainability Committee
Drobinski John Bruce Freeman Rail Trail Design Task Force
Drobinski John SuAsCo River Stewardship Council
Duggan Pamela Agricultural Commission
Farrell Beth Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com.
Fayad Donna Sudbury Access Corporation
Gentile Carmine Aging, Council on
Gentile Carmine Sudbury Transportation Committee
Goodrich Rachel Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com.
Gordenstein Deborah Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com.
Gossels Jamie Capital Improvement Advisory Committee
Gossels Jonathan Board of Appeals
Halsey Heather Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com.
Hardenbergh Jan Land Acquisition Review Committee
Hodder Karen Agricultural Commission
Johnson Bill Historical Commission
Jones Elaine Permanent Building Committee
Klofft Jeffrey Board of Appeals
Klofft Jeffrey Earth Removal Board
Kouchakdjian Lisa Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee
Marotta Connie Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com.
Matthews Kevin Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee
Morely Christopher Land Acquisition Review Committee
Nam Jean Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee
Newman Kathy Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com.
Patch Jonathan Earth Removal Board
Pickett William Constable
Riordan John Board of Appeals
Rogers Kathleen Conservation Commission
Roopenian Kirsten Sept. 11th Mem. Garden Oversight Com.
Russo Charles Bruce Freeman Rail Trail Design Task Force
Ryan John Aging, Council on
Sapienza Alice Sudbury Transportation Committee
Schless Robert Bruce Freeman Rail Trail Design Task Force
Sievers LeRoy Bruce Freeman Rail Trail Design Task Force
Slugg Anne SuAsCo River Stewardship Council
Stevenson Benjamin Board of Appeals
Stevenson Benjamin Earth Removal Board
Sziabowski Joseph Permanent Building Committee
Szwarc Lana Bruce Freeman Rail Trail Design Task Force
Tabloski Patricia Aging, Council on
Travers Thomas Capital Improvement Advisory Committee
Travers Thomas Strategic Financial Planning for Capital Funding Committee

Email this Post
Content Shortlink
Back to Selectmen's Office